PRO PŘEDŠKOLÁKY

Edukativně – stimulační skupinky:

V případě zájmu nás kontaktujte do pátku 15. 12. 2023.

Skupinky pro předškoláky pomáhají dětem zdokonalit jejich schopnosti potřebné k nástupu do první třídy.

Edukativně – stimulační skupinky pod vedením speciálních pedagogů jsou na naší škole již od října roku 2015 a jejich obliba stále roste. Také paní učitelky prvních tříd si je chválí, jelikož vidí jejich efekt přímo na dětech ve školních lavicích, a to je to nejdůležitější.

Skupinky budou probíhat od ledna do března 2024, tedy před zápisem do 1.třídy. Informační schůzka pro rodiče proběhne začátkem ledna 2024, Celkem děti absolvují 10 lekcí. Přepokládaná cena je 1000 Kč (v ceně jsou pracovní materiály pro děti).  Hlásit se můžete u paní zástupkyně Mgr. Hany Míčkové na čísle 774 448 102 nebo na emailu hmickova@zsvaltickamikulov.cz