Volná místa

NABÍDKA PRÁCE

Učitel/učitelka prvního stupně

Hledáme učitele/učitelku 1. stupně na Základní školu Mikulov, Valtická 3.

Požadujeme odpovídající vzdělání, empatický přístup, vstřícný vztah k dětem, kreativitu a schopnost spolupráce v týmu. Nabízíme dobré platové ohodnocení, vstřícný kolektiv, podporující vedení. Nástup koncem srpna 2023, nebo dle domluvy.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat zástupkyni ředitele pro 1.stupeň Mgr. Haně Míčkové, e-mail: hmickova@zsvaltickamikulov.cz, tel.: 774 448 102..

NABÍDKA PRÁCE

Učitelka přípravného ročníku

Hledáme učitelku do přípravného ročníku na Základní školu Mikulov, Valtická 3. Podmínkou je ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou zaměřené na předškolní vzdělávání. Praxe vítána!

Požadujeme empatický přístup, vstřícný vztah k dětem, kreativitu a schopnost spolupráce v týmu. Nabízíme dobré platové ohodnocení, zaběhnutý vstřícný kolektiv, podporující vedení. Možnost nástupu ihned.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat řediteli školy Mgr. Rostislavu Souchopovi – e-mail: rsouchop@zsvaltickamikulov.cz, mob. 774 448 101

NABÍDKA PRÁCE

Vychovatelka školní družiny

Hledáme vychovatelku školní družiny na Základní školu Mikulov, Valtická 3. Podmínkou je ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou zaměřené na přípravu vychovatelů. Praxe vítána!

Požadujeme empatický přístup, aktivní a kreativní přístup a schopnost kooperace v týmu. Nabízíme dobré platové ohodnocení, zaběhnutý vstřícný kolektiv, podporující vedení. Možnost nástupu ihned.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat řediteli školy Mgr. Rostislavu Souchopovi – e-mail: rsouchop@zsvaltickamikulov.cz, mob. 774 448 101

NABÍDKA PRÁCE

Školní psycholog

Hledáme školního psychologa na: Základní škola Mikulov, Valtická 3. Podmínkou je dokončené studium psychologie.
Místo je vhodné i pro absolventy, v průběhu podzimu nabízíme možnost zaučení.

Nabízíme:

dobré platové ohodnocení
plně vybavenou pracovnu psychologa, včetně knih a diagnostických metod
pracovní kolektiv, který je na pozici školního psychologa dlouhodobě zvyklý
podporující vedení a zavedený tým školského poradenského pracoviště

Možnost nástupu už na podzim 2023 a to na celý příp. snížený úvazek.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat školní psycholožce Daniele Košťálové na email dkostalova@zsvaltickamikulov.cz