Volná místa

NABÍDKA PRÁCE

Školní psycholog

Hledáme školního psychologa na: Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace. Podmínkou je dokončené studium psychologie.
Místo je vhodné i pro absolventy, v průběhu podzimu nabízíme možnost zaučení.

Nabízíme:

dobré platové ohodnocení
plně vybavenou pracovnu psychologa, včetně knih a diagnostických metod
pracovní kolektiv, který je na pozici školního psychologa dlouhodobě zvyklý
podporující vedení a zavedený tým školského poradenského pracoviště

Možnost nástupu už na podzim 2022 a to na celý příp. snížený úvazek.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat školní psycholožce Daniele Košťálové na email dkostalova@zsvaltickamikulov.cz

NABÍDKA PRÁCE

Učitelka přípravného ročníku

Hledáme učitelku do přípravného ročníku na: Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace. Podmínkou je ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou zaměřené na předškolní vzdělávání.Praxe vítána!

Požadujeme empatický přístup, vstřícný vztah k dětem, kreativitu a schopnost spolupráce v týmu.Nabízíme dobré platové ohodnocení, zaběhnutý vstřícný kolektiv, podporující vedení.Možnost nástupu ihned.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat řediteli školy Mgr. Rostislavu Souchopovi – mail: rsouchop@zsvaltickamikulov.cz, mob. 774 448 101

Nabídka práce

Vychovatelka školní družiny

Hledáme vychovatelku školní družiny na: Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace. Podmínkou je ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou zaměřené na přípravu vychovatelů.Praxe vítána!

Požadujeme empatický přístup, aktivní a kreativní přístup a schopnost kooperace v týmu.Nabízíme dobré platové ohodnocení, zaběhnutý vstřícný kolektiv, podporující vedení.Možnost nástupu ihned.

Zájemci se mohou hlásit a své životopisy zasílat řediteli školy Mgr. Rostislavu Souchopovi – mail: rsouchop@zsvaltickamikulov.cz, mob. 774 448 101