Yammer: Přihlášení do školního facebooku

Přihlášení do aplikace Yammer (vyslovuje se Jæmr) je jednoduché. Nezabere Vám to více než 2 minuty.

Yammer patří do balíku Microsoft aplikací společně z Teams, Outlook, Word, Excel apod. Je jednoduchý, přehledný a bezpečný a proto ideální ke sdílení fotek a videí z třídních akcí, akcí školy ad.

Přes aplikaci v telefonu

• z Google Play nebo AppStore si stáhněte aplikace Yammer
  • přihlaste se do ní školní emailovou adresou a heslem žáka (jako do Teams či Outlooku)

Přes webový prohlížeč

• ve webovém prohlížeči přejděte na stránky: web.yammer.com
  • přihlaste se školní emailovou adresou a heslem žáka (jako do Teams či Outlooku)

Podle názvu najděte skupinu (v Yammeru se skupinám říká komunity), kterou chcete sledovat.

• Pokud je komunita Otevřená, mohou ji sledovat všichni uživatelé.
  • Pokud je komunita Uzavřená, mohou ji sledovat pouze „pozvaní“ uživatelé (typicky např. rodiče žáků jedné třídy). V tom případě vyčkejte na pozvání od správce komunity (např. třídní učitelka).

A je to. Zbytek je intuitivní. Pokud byste přece jen měli nějaký problém, neváhejte kontaktovat Tomáše Vejmelku na tel. +420-774-448-601 nebo tvejmelka@zsvaltickamikulov.cz