Viva Engage / Yammer: Přihlášení do školního facebooku

Přihlášení do aplikace Viva Engage (původně Yammer) je jednoduché. Nezabere Vám to více než 2 minuty.

Viva Engage / Yammer patří do balíku Microsoft aplikací společně z Teams, Outlook, Word, Excel apod. Je jednoduchý, přehledný a bezpečný a proto ideální ke sdílení fotek a videí z třídních akcí, akcí školy ad.

Zobrazení v telefonu

Z Google Play nebo AppStore si stáhněte aplikaci Viva Engage (najdete ji i pomocí původního názvu: Yammer).

Zobrazení přes webový prohlížeč

Ve webovém prohlížeči přejděte na stránky: web.yammer.com

Přihlášení

Přihlaste se do ní školní emailovou adresou a heslem žáka (jako do Teams či Outlooku). Školní emailová adresa obsahuje @zsvaltickamikulov.cz a vlastní ji jen žáci a zaměstnanci školy.

Pokud si heslo ke školní emailové adrese nepamatujete, nebojte se nás kontaktovat na tel. +420 774 448 601 nebo e-mailem na podpora@zsvaltickamikulov.cz

Výběr obsahu

Podle názvu najděte skupinu (ve Viva Engage/Yammeru se skupinám říká komunity), kterou chcete sledovat.

• Pokud je komunita Otevřená, mohou ji sledovat všichni uživatelé.
  • Pokud je komunita Uzavřená, mohou ji sledovat pouze „pozvaní“ uživatelé (typicky např. rodiče žáků jedné třídy). V tom případě vyčkejte na pozvání od správce komunity (např. třídní učitelka).

Pomoc a podpora

A je to. Zbytek je intuitivní. Pokud byste přece jen měli nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 774 448 601 nebo e-mailem na podpora@zsvaltickamikulov.cz