PRVNÍ PLES

Fotografie z PRVNÍHO PLESU ZŠ Mikulov, Valtická 3 najdete níže.

V sobotu 24. února 2024 se v kongresovém sále hotelu Galant sešlo přes dvě stě hostů na historicky prvním plese naší školy.

Plesové hosty přivítal pan ředitel Rostislav Souchop, místostarosta města Mikulov Ivo Hrdlička a Zuzana Vejmelková, která tento večer zastupovala rodiče. Po slovech díků a přání pěkného večera a vydařené akce zahájili ples žáci 9. ročníku (doplnění několika chlapci z 8. ročníku). Přítomným předvedli polonézu, kterou připravovali s p. uč. Gregorovou a Hrůzovou. Málokteré oko zůstalo po jejich vystoupení suché. A pak už se tančilo a bavilo. V sále na brněnskou kapelu Je m’apelle Claude, v lobby na CM Slovácko. Kromě tance, jídla a pití se také dražily obrazy našich žáků, losovala tombola, soutěžilo ve znalostním kvízu o naší škole.

Akce to byla podařená, a tak to vypadá, že si ji příští rok zopakujeme.

Všem účastníkům i všem, kteří se podíleli na organizaci této nádherné akce, srdečně děkujeme!