Bakaláři: Obnova zapomenutého hesla

Funkce zapomenuté heslo umožňuje uživateli pomocí jednoduchého návodu v automaticky generované zprávě na svůj mail zjistit své přihlašovací jméno a zadat si heslo.

Rodiče

Budete potřebovat svou e-mailovou adresu, kterou jste uvedli jako kontaktní pro komunikaci se školou.

V případě, ji neznáte nebo nemáte uvedenu, kontaktujte nás prosím na tel. +420 774 448 601 nebo e-mailem na podpora@zsvaltickamikulov.cz

Žáci

Budete potřebovat svou školní e-mailovou adresu (na konci @zsvaltickamikulov.cz) a heslo, které používáte pro přihlášení do Teams.

Odkaz na změnu hesla vám přijde do školní poštovní schránky, kam se dostanete na odkazu: outlook.office.com

Pro nastavení nového hesla vyberte v přihlašovacím okně možnost Zapomenuté heslo.

Pokud volbu na přihlašovací obrazovce nevidíte, klikněte prosím na následující odkaz:

Bakaláři – zapomenuté heslo

Mobil / Tablet

Rodiče:
Zadejte kontaktní e-mailovou adresu a klikněte na Pokračovat.
Žáci:
Zadejte svou školní e-mailovou adresu (@zsvaltickamikulov.cz)

V případě této chyby nás prosím kontaktujte na +420 774 448 601 nebo na podpora@zsvaltickamikulov.cz

Pokud je mailová adresa uvedena u více žáků (rodičů), vyberte, kterého se změna hesla týká. Pak klikněte na tlačítko Poslat mail.

Na zadanou e-mailovou adresu je odeslán e-mail s instrukcemi o změně hesla a s webovým odkazem. Klikněte na odkaz a ve webovém prohlížeči budete vyzváni k zadání nového hesla.

Po potvrzení tlačítkem Změnit heslo se již může přihlásit pomocí nového hesla.
V případě problémů nás prosím na kontaktujte tel. +420 774 448 601 nebo e-mailem na podpora@zsvaltickamikulov.cz