Funny dancers – tanečníci z Pavlovské

Taneční skupina ZS Valtická Mikulov. Žáci 1.-5. třídy z budovy Pavlovská tančí a baví se.

Po znovuoživení v r. 2021 se taneční skupina těší, čím dál větší oblibě. Z původních 15 členů má dnes téměř 30. Jsou to pohodově naladěné děti, perfektní tým, dělají velké pokroky ve svých tanečních dovednostech a je mezi nimi i mnoho talentů. Úžasné na jejich vystoupeních je pozorovat, že tancovat je prostě baví. Jak si užívají hudbu a dokážou se vžít do rytmu tělem i duší. To zahřeje u srdce nejen pyšné rodiče, ale i nezávislého diváka.

A kde jste je už mohli vidět? Na Náměstí 5.12. před příchodem Mikuláše. Zatancovali v rámci programu Vánoce pod radnicí v sobotu 10.12., kde jejich vystoupení zahrnovalo dokonce 2 různé tance s vánoční tématikou. Nemohli chybět na vánoční besídce ZS Valtická 13.12., kdy jich z důvodu nemocnosti došlo pouhých 12, a tak zaimprovizovali a zatančili v jiné sestavě, než jsou zvyklí. Zvládli to však výborně.

Náleží jim velká poklona a potlesk. A to také proto, že se oba tance naučili během pouhých 2 měsíců.

Svůj nový street dancový tanec představí na taneční soutěži Stonožka 22.4.2023 v Městském kině Mikulov. A máte se na co těšit! 🙂

vedoucí taneční skupiny
Ing. Lada Araque Cadenas

Galerie

Videa