/ TAHÁKY / 5.B

email: mgrgregorova@gmail.com

konzultační hodiny: úterý 14:00 - 15:00hod - jiný čas či den dle domluvy

DŮLEŽITÉ!!!

Učivo na jednotlivé dny/týdny máte napsané ve složce UČIVO.

Zároveň Vám chci nabídnout, pokud bude jakýkoliv problém s učivem, neváhejte mě kontaktovat buď na email nebo na mobil. Každý z Vás byste měli mít moje telefonní číslo. Pokud ne, napište mi email a já Vám ho obratem pošlu. Můžeme si zavolat i s videem.

Je to mimořádná situace, musíme se k ní všichni postavit. Vím, že je to náročné a těžké, ale prosím, nějak to zvládneme. Proto nebudu Vás a Vaše děti zatěžovat přírodovědou či vlastivědou, pokud to nebude nezbytně nutné. Pro mě jsou nejdůležitější matematika a český jazyk.

Přeji všem, abychom vydrželi, ve zdraví tuto situaci ustáli a budu se těšit na naše společné setkání. Děti moc zdravím!

Držte se!

S pozdravem, Gregorová

POZOR!!!!

Kdo by měl zájem se se mnou učit on-line? Zkusíme skype. Prosím tedy, kdo má zájem, napište mi mail a do něj Váš nickname.

Dekuji.